23 Vilniaus švietimo profesionalai studijuos ISM „Švietimo lyderystės“ programoje

2021 metų rugsėjį dar 23 esami ir būsimi Vilniaus ugdymo įstaigų vadovai pradės studijas ISM universiteto „Švietimo lyderystės“ programoje. Savivaldybės ir universiteto atranką įveikę vadovai studijų metu plėtos savo vadybines kompetencijas, gilins žinias, kad baigę studijas būtų pasirengę daryti realius pokyčius savo ugdymo įstaigose.

23 studentai buvo atrinkti iš 50 paraiškas teikusių kandidatų. 9 iš atrinktųjų dirba ikimokyklinio ugdymo įstaigose, 13 – bendrojo ugdymo įstaigose, 2 – neformaliojo ugdymo įstaigose. 11 iš jų yra direktoriai arba direktorių pavaduotojai, kiti – šiuo metu dirba mokytojais ar švietimo pagalbos specialistais.

Rugpjūčio 30 d. 15 val. esami ir būsimi ISM universiteto „Švietimo lyderystės“ magistrantūros programos studentai dalyvaus susitikime – diskusijoje su Vilniaus miesto meru Remigijumi Šimašiumi bei vicemerais – Tomu Gulbinu ir Edita Tamošiūnaite.

ISM Švietimo lyderystės magistrantūros studijų programą finansuoja (80 proc. studijų kainos) Vilniaus miesto savivaldybė. Studijos yra Vilniaus miesto savivaldybės drauge su Vilniaus švietimo pažangos centru (VŠPC) įgyvendinamo projekto „Ugdymo įstaigų vadovų kompetencijų tobulinimas“ dalis. Juo siekiama į sostinės švietimo įstaigas pritraukti geriausius ir kompetentingiausius savo srities lyderius, užtikrinti Vilniaus ugdymo įstaigose jau dirbančių vadovų profesinį augimą, tobulėjimą, skatinti nuolatinę švietimo pažangą.

Kitos naujienos