Atrinktos mokyklos dalyvauti pilotiniame projekte „Mokomės žaidžiant: pasaulio pažinimas kitaip“

Vilniaus švietimo pažangos centras bendradarbiaudamas su VšĮ Edukraftas pradeda pilotinį projektą „Mokomės žaidžiant: pasaulio pažinimas kitaip“, kurio tikslas – remiantis patyriminio ugdymo principais sužaidybinti pasaulio pažinimo pamokas ir ugdyti 3–4 klasių mokinių dalykines ir bendrąsias kompetencijas.

Praeitą savaitę mokytojus pakvietėme dalyvauti nuotolinėse demonstracinėse „Minecraft education edition“ pamokose, kurių metu jie turėjo galimybę susipažinti su žaidimo aplinka ir programos valdymo principais. Į demonstracinę pamoką užsiregistravę mokytojai gavo nuorodą į paraiškos formą dalyvauti projekte, kurią pildė iki sausio 31 d.

 

Vasarį prasidėsiančiame ir iki gruodžio mėnesio truksiančiame projekte dalyvauti atrinkome 12 pradinių klasių mokytojų iš 9 Vilniaus mokyklų. Šie mokytojai su jiems paskirtu mentoriumi drauge ruošis ir ves pasaulio pažinimo pamokas panaudodami „Minecraft education edition“ sukurtą mokomąjį turinį.

2022 m. pilotiniame projekte „Mokomės žaidžiant: pasaulio pažinimas kitaip“ dalyvaujančių mokyklų sąrašas.

Projekte dalyvaujantys mokytojai naudos pilnai paruoštą pasaulio pažinimo pamokų medžiagą ir užduotis su „Minecraft education edition“ programa 3-4 klasėms. Pirmosiose pamokose jiems padės mentorius. Taip pat mokytojai sulauks individualios pagalbos diegiant „Minecraft education edition“ bei gaus programos licencijas mokytojui ir kiekvienam klasės mokiniui iki pilotinio projekto pabaigos.

Sveikiname pilotinio projekto dalyvius ir linkime pasaulio pažinimo pamokas su trečiokais atrasti iš naujo!

Projekto vadovė: Rūta Mazgelytė, ruta.mazgelyte@vilnius.lt

Kitos naujienos