Dvi Vilniaus miesto mokyklos dalyvaus mokymų programoje apie esportą

Balandžio mėnesį Vilniaus mokyklas pakvietėme dalyvauti mokymų programoje apie esportą. Pilotinio projekto tikslas – plėtoti mokinių socialinės, emocinės ir sveikos gyvensenos kompetenciją, praplėsti žinias apie atsakingą žaidimą, lavinti tinkamus kompiuterinių žaidimų įpročius per esporto veiklas. Pilotinė mokymų programa apie esportą išbandoma 2 Vilniaus mokyklose su 9-10 klasių mokiniais. 

Džiaugiamės, jog kitą savaitę pirmuosius užsiėmimus pradės dvi į esporto mokymų programą atrinktos Vilniaus mokyklos – Jono Ivaškevičiaus jaunimo mokykla ir Vilniaus Fabijoniškių gimnazija.  

Jono Ivaškevičiaus jaunimo mokykla padeda mokymosi motyvaciją praradusiems, turintiems emocijų ar elgesio sunkumų mokiniams geriau pažinti save, stiprinti pasitikėjimą savo jėgomis ir didinti norą mokytis. 

Vilniaus Fabijoniškių gimnazijoje mokiniams vykdomas kryptingas sporto ir sveikatos ugdymas. 

Užsiėmimų metu mokymų programoje dalyvaujančios mokyklos gilins savo žinias šiomis temomis: teorinė dalis apie esportą ir lūkesčiai; sveika gyvensena esporte; komandinės ir individualios užduotys; susikalbėjimas ir informacijos perdavimas; strategija ir veiksmų planavimas; taktikos kūrimas ir oponentų analizė; emocijų valdymas ir nesėkmės priėmimas; asmeninių tikslų siekimas ir rezultato įvertinimas. 

Mokymų programos veiklos mokyklose vyksta kartą per savaitę. 

Mokymų programos lektoriai: 

Algirdas Gricius – Lietuvos Esporto Asociacijos valdybos narys, sukaupęs 10 metų esporto patirtį. Algirdas 6 metus profesionaliai žaidė esportą, yra daugkartinis Baltijos League of Legends lygų čempionas, atstovo Lietuvą ir regioną Europos čempionatuose. Yra įkūręs organizaciją, kuri šiemet pasiekė geriausią regiono rezultatą Top 20 Europoje. 

Andrius Ūdra – patyriminių veiklų kūrėjas, lektorius įgyvendinęs savo veiklas su tūkstančiais mokinių Lietuvoje ir su jaunimu 8 užsienio šalyse. Turi 12 metų darbo stovyklose patirties. Šiuo metu taip pat dirba matematikos mokytoju. 

Pilotinę mokymų programą sudaro 8-10 užsiėmimai po 1,5 val. (16-20 pamokų). Pilotinė mokymų programa vykdoma 2022 m. gegužės–birželio mėnesiais. 

Išsami informacija apie mokymų programą 

Kitos naujienos