„Eduten“ naudojančioms mokykloms – pirmieji šių metų mokymai ir nauja iniciatyva

Jau rugsėjo 7 d. startuoja pirmieji mokymai projekte „Skaitmeninė matematikos klasė: Eduten platfomos integravimas“ dalyvaujantiems sostinės mokyklų mokytojams. 

Šiemet net 67 Vilniaus miesto savivaldybės pavaldumo mokykloms ir 6 privačioms mokykloms iš viso paskirstyta beveik 28000 virtualių mokymo(si) platformos Eduten licencijų.  

Į pirmuosius šiais mokslo metais vyksiančius mokymus pakviesti visi projekto koordinatoriai bei mokytojai, kurie skaitmeninę platformą Eduten matematikos pamokose išbandys pirmą kartą.  

Šiais metais daugiau dėmesio bus skiriama mokytojų patirties mainams bei darbui su mokyklomis, siekiant gerinti mokinių matematikos pasiekimus. Visą rugsėjo mėnesį vyks ne tik Eduten mokymai, bet ir konsultacijos. 

Spalio mėnesį projekte dalyvaujančioms mokykloms planuojami Suomijos metų mokytojo mokymai „Skaitmeninis vertinimas. Grįžtamasis ryšys formuojamajam vertinimui“.

Dar viena nauja iniciatyva – 2022/23 m.m. startuojanti Eduten mokytojų–konsultantų rengimo programa. Programos metu planuojama parengti 5-6 Eduten mokytojus–konsultantus (2 pradinių klasių, 3-4 matematikus, dėstančius 5-8 klasėse), galinčius pagelbėti ir pakonsultuoti Vilniaus mokytojus, naujai pradėjusius naudoti Eduten platformą matematikos pamokose. 

Jei esate ne vienerius metus Eduten platformą pamokose naudojantis mokytojas ir norėtumėte dalintis savo gerąja patirtimi su kolegomis, kviečiame registruotis: https://forms.gle/EQDVFiGGuRSeXfDR6  

Mokytojų užpildytų paraiškų lauksime iki 2022 rugsėjo 5 d. 12 val. 

Eduten mokytojams–konsultantams numatyta: 

  • įvairūs mokymai; 
  • kvalifikacijos tobulinimo išvyka į Suomiją; 
  • atlygis už konsultavimą ir kitas jų atliekamas veiklas. 

***
– o po to?
– o po to bus ruduo 

Donaldas Kajokas

Gražios mokslo metų pradžios! 

Kitos naujienos