Fizinio ugdymo mokytojai susipažino su diskgolfo žaidimu

Praėjusią savaitę Vilniaus fizinio ugdymo mokytojai rinkosi Vilniaus Vingio parko diskgolfo aikštyne, kad susipažintų su diskgolfo žaidimu. Mokymus vedė Darius Gricius su sūnumi Prančiškumi Griciumi. Darius yra vienas iš diskgolfo sporto pradininkų Lietuvoje, taip pat keleto Lietuvos čempionatų laimėtojas 40+ amžiaus grupėje. Darius ir Pranciškus skiria daug savo laiko diskgolfo populiarinimui – treniruoja jaunus žaidėjus, veda seminarus ir organizuoja diskgolfo renginius.

Mokymuose dalyvavo Vilniaus Sausio 13-osios progimnazijos, Vilniaus Lazdynų mokyklos, Vilniaus Žemynos gimnazijos, Vilniaus Salomėjos Nėries gimnazijos, Vilniaus Simono Daukanto gimnazijos fizinio ugdymo mokytojai. Dviems aktyvioms mokykloms Vilniaus švietimo pažangos centras kartu su partneriais Disc City padovanojo diskgolfo rinkinius. Naują įrangą žaidimui gavo Vilniaus Lazdynų mokykla ir Vilniaus Salomėjos Nėries gimnazija.

Visiems linkime sėkmės bandant perprasti ir mokantis žaidimo subtilybių. Žaisti diskgolfą nėra sunku, tačiau kaip ir bet kurioje kitoje sporto šakoje, norint pasiekti aukštų rezultatų, reikia įdėti daug darbo!

Norite išbandyti diskgolfą? Vilniuje yra įrengtos net 5 viešos vietos, kuriose diskgolfą galite žaisti nemokamai. Jums tereikia atsinešti savo diską ir šiuo sportu galėsite užsiimti nuo pat ankstyvo ryto iki vėlyvo vakaro!

Kitos naujienos