Ikimokyklinio fizinio ugdymo mokytojai baigė antrąjį kvalifikacijos tobulinimo programos modulį

Praėjusią savaitę Vilniaus miesto ikimokyklinio ugdymo įstaigų fizinio ugdymo mokytojai baigė antrąjį kvalifikacijos tobulinimo programos modulį „Fizinio aktyvumo skatinimo priemonės ir metodai. Netradicinis fizinis ugdymas“.

Vienuolikos akademinių valandų modulis apėmė tokias temas kaip fizinio ugdymo veiklų metodikų taikymas atsižvelgiant į vaikų amžių bei ugdytojo tikslus, užduočių prasmingumas ir vientisumas, žaismės naudojimas, vaikų fizinio aktyvumo skatinimas netradiciniais būdais įvairių veiklų metu, fizinių veiklų integracija su kitais dalykais.

Mokymus vedė mokytoja ekspertė Audronė Vizbarienė. 35 mokytojai praktiškai išbandė skirtingus užsiėmimo organizavimo metodus: frontalųjį, intervalinį, rato ir pan. Taip pat paneigė mitą, kad norint sudominti ir motyvuoti vaikus būtina turėti daug spalvingų ir funkcionalių sporto priemonių. Kartais ir viena priemonė profesionalo rankose gali daryti stebuklus!

Po mokymų sulaukėme daug teigiamų mokytojų atsiliepimų, pavyzdžiui: „Puikūs mokymai. Didžiąją dalį pateiktų veiklų naudoju ir naudosiu ateityje. 100 % pasiteisino lūkesčiai.“

Planuojama šį modulį kartoti, nes mokytojų susidomėjimas buvo didesnis nei fiziškai buvo galima priimti į mokymus.

Primename, jog pirmame modulyje „Ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo programos ir ugdymo planai“, vykusiame nuotoliniu būdu, dalyvavo ir sėkmingai baigė net 111 mokytojų. Taip pat programoje laukia dar du moduliai – „Vaikų fiziniai ypatumai ir SUP turinčių vaikų fizinis ugdymas“ bei „Bendravimas ir bendradarbiavimas su vaikų tėvais. Dalyvavimas projektuose ir programose“.

Kitos naujienos