Iškilmingai pasveikinti ISM „Švietimo lyderystės“ studijas baigę vilniečiai

Siekdama nuolatinės švietimo pažangos ir kokybės, Vilniaus miesto savivaldybė kartu su „Edu Vilnius“ 2020 m. rudenį bene keturiasdešimt esamų ir būsimų ugdymo įstaigų vadovų pakvietė studijuoti ISM magistrantūroje – programoje „Švietimo lyderystė“. Savivaldybės ir universiteto atranką įveikę ugdymo įstaigų vadovai bei pedagogai programos metu tobulino vadybines, lyderystės kompetencijas, gilino žinias, kad baigę studijas būtų pasirengę įgyvendinti realius pokyčius savo ugdymo įstaigose.  

Birželio 22 d. ISM universiteto kiemelyje susirinkusiems „Švietimo lyderystės“ magistrantūros studijų programos absolventams iškilmingai įteikti diplomai. 

Sveikindamas švietimo profesionalus, ISM universiteto rektorius Dr. Dalius Misiūnas akcentavo, jog šių studijų pabaiga yra naujojo etapo, prasidėsiančio vadovų profesiniame kelyje, pradžia. Rektorius linkėjo prasmingų siekių įgyvendinimo ir bendrystės, kurios vedami absolventai ryžtųsi drąsiems ir naudingiems pokyčiams ugdymo įstaigose.  

Vilniaus miesto vicemeras Tomas Gulbinas, taip pat atvykęs pasveikinti absolventų, pabrėžė, jog mokymasis – tai didžiausia gyvenimo inovacija. „Mokydamiesi ne tik atnaujiname savo žinojimą, supratimą, atveriame naujas erdves, tačiau kartu pasiruošiame perduoti naujai išmoktą dalyką kitiems. Neabejoju, kad „Švietimo lyderystės“ programos mokslai, kurių pabaigą šiandien švenčiame, suteikė jums naudingų žinių bagažą, kuris dar labiau paskatins perduoti inovatyvų užsidegimą kitiems “, – sakė vicemeras.

„Švietimo lyderystės“ programa siekiama paskatinti aktyvų ikimokyklinio ir bendrojo ugdymo įstaigose dirbančių lyderių įsitraukimą kuriant aktyvią, besidalijančių profesine patirtimi vadovų bendruomenę ir sprendžiant aktualias Vilniaus miesto švietimo problemas.

Diplomų įteikimo šventės akcentu tapo nuoširdus ir dėkingumo kupinas vieno iš programos atstovų – docento dr. Sergėjaus Neifacho sveikinimas. Jis teigė, jog prieš pasirenkant vadovo poziciją kilo daug klausimų, tačiau po studijų atėjęs supratimas apie švietimo lyderystę suteikė dar daugiau prasmės ir tarpusavio pasitikėjimo. „Lyderystė yra misija mokytis ir mokyti. Tai yra įkvėpimas ir pajautimas, kad vieni kitiems jaučiame didžiausią pasitikėjimą“.

Ceremonijos metu geriausias „Švietimo lyderystės“ magistrantūros absolvento pažymėjimas įteiktas Vilniaus Naujosios Vilnios muzikos mokyklos direktoriaus pavaduotojai Ingridai Milašiūtei. Už geriausią „Švietimo lyderystės“ magistrantūros baigiamąjį darbą pažymėjimas skirtas Vilniaus Naujininkų progimnazijos direktoriaus pavaduotojai Žydrūnei Motiejūnienei. Absolventės apdovanotos vadybos magistro kvalifikacinio laipsnio diplomais ir ISM magistro ženkleliais.

Šiemet ISM „Švietimo lyderystės“ magistrantūros studijų programą sėkmingai baigė 39 švietimo profesionalai.  

Vilniaus miestas ir toliau tęsia ISM „Švietimo lyderystės“ studijų finansavimą. Kitą pavasarį studijas planuoja baigti antroji karta  daugiau nei 20 studentų, o nuo rugsėjo numatoma finansuoti iki 80 proc. studijų kainos dar 20 studijų vietų 2022–2024 m. Daugiau informacijos apie studijas galite rasti ISM universiteto svetainėje. 

Nuotraukų autoriai: Saulius Žiūra, ISM universitetas.

Kitos naujienos