Kūrybingumo ambasadoriai dalijasi idėjomis kūrybingoms pamokoms!

Praėjusiais mokslo metais smalsūs, guvūs ir polėkį turintys Vilniaus mokytojai tobulinosi Vilniaus švietimo pažangos centro bei Vilniaus savivaldybės inicijuotuose mokymuose. Mokymų vedliai – „Kūrybingumo mokyklos“ lektoriai komunikacijos specialistas Tomas Ramanauskas ir Vilniaus universiteto Filosofijos instituto profesorius Kristupas Sabolius mokytojus vis stūmė iš komforto zonos, kvietė mąstyti nestandartiškai ir ieškoti naujų požiūrio taškų.

Viso laikotarpio rezultatas – „Kūrybingų pamokų idėjos: nuo dailės iki matematikos“ ir „Kūrybingų pamokų idėjos: pradinių klasių mokytojams“ leidiniai. Juose mokytojai dalijasi savo idėjomis, kurios gali praversti kolegoms, ieškantiems įkvėpimo savo pamokoms, ir visiems, kuriems rūpi kūrybingesnis ugdymas. Leidinyje pateikiamos idėjos anglų ir lietuvių k., matematikos, dailės ir technologijų, etikos, geografijos bei istorijos pamokoms, skirtoms 5–12 klasių mokiniams. Taip pat pamokas mokiniams iki 4 klasės.

Verčiam virtualius leidinius ir… laužom standartus – su eiliuotais matematikos uždaviniais, „Šventinio bankucheno“ įkvėpta dailės pamoka ar bandydami atsakyti į klausimą „kiek trunka laimė?“.

Kitos naujienos