Kviečiame į „FabLab vitaminų“ ciklo seminarą apie integruotas projektines veiklas FabLab dirbtuvėse

Tęsiame FabLab mokykloms skirtas veiklas. Vilniaus FabLab mokyklų ir visus norinčius mokytojus kviečiame dalyvauti seminarų ciklo „FabLab vitaminai“ seminare, kurio tema – „Integruotos projektinės veiklos FabLab dirbtuvėse“.

2021 m. rugsėjį 4 mokyklų mokytojai buvo atrinkti dalyvauti projekte, kurio metu ieškota FabLab įrangos panaudojimo galimybių bendradarbiaujant su STEAM dalykų mokytojais mokykloje. Mokytojai ir mentoriai iš Meškėnų laboratorijos atsirinko Bendrąsias programas atitinkančias temas integruotoms projektinėms veikloms 7–8 klasių bei 10–11 klasių mokiniams. Šių veiklų metu kuriami prietaisai bei daiktai panaudojant FabLab esančią įrangą.

Seminaras vyks 2022 m. balandžio 27 d. 15.30–17.00 val. MS Teams platformoje. Šiame seminare dalyvaus Giedrius Kavaliauskas – Meškėnų laboratorijos įkūrėjas ir vadovas bei mokytojai – Snieguolė Bagočienė (Vilniaus „Sietuvos“ progimnazija), Donatas Kriukas (Vilniaus Salomėjos Nėries gimnazija), Ignas Jurčiukonis (VGTU inžinerijos licėjus).

Seminaro metu pristatysime pirmuosius rezultatus, kurtus gaminius ir prietaisus, kaip visa tai sekėsi išbandyti su mokiniais, į ką vertėtų atkreipti dėmesį. Snieguolė Bagočienė pristatys fluorescencinę lempą su ATtiny85 valdikliu, Donatas Kriukas – energijos išgavimą iš dirvožemio, o Ignas Jurčiukonis papasakos apie lazerinės kolonėlės gamybą.

Registruokitės čia iki 2022 m. balandžio 26 d. Prisijungimo nuorodą seminaro dalyviams atsiųsime registracijos formoje nurodytu el. paštu seminaro dieną.

Po seminaro dalyviai gaus dalyvavimą patvirtinančias pažymas.

„FabLab vitaminai“ – tai reguliarūs, nuotoliniai, 1–2 kartus per mėnesį vykstantys teminiai seminarai FabLab įsirengusių mokyklų mokytojams. Jų metu koncentruotai pristatomos, aptariamos mokytojams aktualios temos. Seminarų ciklas subalansuotas Vilniaus FabLab mokyklų mokytojams, bet tinka visiems Vilniaus mokytojams, kurie domisi naujovėmis, technine ir skaitmenine kūryba.

Kilus klausimams, susisiekite Ruta.Mazgelyte@vilnius.lt

Kitos naujienos