Kviečiame į įtraukiojo ugdymo patirčių pasidalinimo seminarą

Vilniaus ,,Atgajos“ specialiosios mokyklos specialistai, dirbantys su didelių ir labai didelių poreikių turinčiais mokiniais, taiko inovatyvius, įvairius, aktyvius ugdymo metodus, formas, bendradarbiavimo su mokinių šeimomis būdus. Siekiant Vilniaus miesto pradinių klasių mokytojams suteikti kompetencijas reikalingas darbui su intelekto sutrikimus turinčiais mokiniais, Vilniaus ,,Atgajos“ specialiosios mokyklos specialistai pasidalins savo dalykinėmis žiniomis, praktinėmis įžvalgomis, atskleis, kaip siekti personalizuotos mokinio sėkmės, saviraiškos ir savirealizacijos įvairiose pamokose, kaip tėvams / globėjams patraukliais būdais parodyti jų įsitraukimo į ugdymo procesą svarbą.

Renginio data: 2023 m. balandžio 11–12 d., 12–15 val.

Viso seminaro trukmė – 6 akad. val. (2 dienos po 3 akad. val.)

Vieta: Microsoft Teams platforma (prisijungimo nuoroda bus  išsiųsta dalyvio nurodytu el. paštu)

Tikslinė auditorija: Vilniaus miesto priešmokyklinio ir pradinio ugdymo mokytojai.

Dėmesio! Seminaro temos labai įvairios ir paremtos lektorių patirtimis, tad rekomenduojame atidžiai peržiūrėti programą ir pasirinkti jums aktualią (-ias). Vienos temos trukmė – 1 akad. val.

Registracijos nuoroda:  https://forms.office.com/e/AWKcQZaWy2

Programa

Pažymėjimai bus išduodami dalyviams, išklausiusiems visus pranešimus (6 akad. val.), prisijungusiems su kamera, vardu, pavarde ir užpildžiusiems grįžtamojo ryšio anketą.

Kitos naujienos