Kviečiame į papildomą „FabLab vitaminų“ ciklo seminarą apie tinkamą FabLab įrangos priežiūrą

Tęsiame FabLab mokykloms skirtas veiklas. Vilniaus FabLab mokyklų ir visus norinčius mokytojus kviečiame dalyvauti papildomame seminarų ciklo „FabLab vitaminai“ seminare, kurio tema – „Tinkama FabLab įrangos priežiūra“. Seminaras vyks 2022 m. kovo 22 d. 15.30–17.00 val. Zoom platformoje.

Norint ilgai ir saugiai dirbti su FabLab dirbtuvėse esančia įranga, nepatirti didelio streso, kuomet atsiranda techninių nesklandumų, būtina tinkamai sureguliuoti, paleisti ir prižiūrėti įrangą. Užsiėmimo metu aptarsime, kaip tai padaryti savarankiškai. Kalbėsimės, kaip dažnai tai reikia daryti ir kokios priemonės reikalingos priežiūrai. Šį seminarą ves Vitalijus Romanovskis – Vilniaus sav. Grigiškių gimnazijos FabLab mentorius.

Registruokitės čia iki 2022 m. kovo 21 d. Prisijungimo nuorodą seminaro dalyviams atsiųsime registracijos formoje nurodytu el. paštu seminaro dieną.

Po seminaro dalyviai gaus dalyvavimą patvirtinančias pažymas.

„FabLab vitaminai“ – tai reguliarūs, nuotoliniai, 1–2 kartus per mėnesį vyksiantys teminiai seminarai FabLab įsirengusių mokyklų mokytojams. Jų metu koncentruotai pristatomos, aptariamos mokytojams aktualios temos. Seminarų ciklas subalansuotas Vilniaus FabLab mokyklų mokytojams, bet tinka visiems Vilniaus mokytojams, kurie domisi naujovėmis, technine ir skaitmenine kūryba.

Kilus klausimams, susisiekite Ruta.Mazgelyte@vilnius.lt

Kitos naujienos