Kviečiame išbandyti startuolių sukurtus skaitmeninius produktus savo mokyklose!

Nacionalinė švietimo agentūra, įgyvendindama projektą „Skaitmeninė švietimo transformacija“ („EdTech“), kviečia mokyklas išbandyti ir praktiškai pritaikyti jau sukurtus skaitmeninius produktus. 

Registracijos formą rasite čia. 

Mokykla gali pasirinkti vieną tiekėją, su kuriuo norėtų bendradarbiauti. Esant dideliam poreikiui, tiekėjams gali trūkti laiko ir resursų aprūpinti visus norinčius, todėl siūlome pažymėti 3 prioritetinius tiekėjus, kurių mokykla pageidauja.  

Rekomenduojama konsultuotis su savivaldybėmis – taip pavyks pasirinkti tuos sprendimus, kurie tiksliausiai atspindės ne tik mokyklos, bet ir visos savivaldybės poreikius. 

Testavimai mokyklose yra nemokami. 

Svarbios datos: 

  • Rugsėjo 13-19 dienomis mokyklos turi užpildyti testavimo mokyklose registracijos formą.  
  • Rugsėjo 21 d. registracijos apdorojamos, tiekėjai informuojami apie mokyklų poreikius. Taip pat sudaromi mokyklų ir tiekėjų sąrašai: pažymima, kuriose mokyklose ir kokios programos bus testuojamos.  
  • Rugsėjo 23 d. sudaromas pirminis bendradarbiavimo sutarimas tarp mokyklų ir tiekėjų.  
  • Rugsėjo 28 d. vyksta vaizdo skambučiai tarp mokyklų, pasirinktų tiekėjų ir NŠA (esant poreikiui bus įtraukiamos ir savivaldybės). Susitikimų metu aptariamas testavimo procesas ir norimi pasiekti tikslai. Informacija su susitikimo tvarkaraščiu bus siunčiama iš anksto – rugsėjo 23 d.  
  • Spalio 6 d. mokykloms siunčiamos ekspertų paruoštos metodinės rekomendacijos, o spalio 10 d. pradedamas testavimas mokyklose. Šios datos dar gali būti koreguojamos, atsižvelgiant į ekspertų galimybes.  

Daugiau informacijos apie startuolius ir jų funkcijas rasite peržiūrėję startuolių reklaminius vaizdo įrašus NŠA svetainėje ir konferenciją su mokykloms siūlomų testuoti sprendimų pristatymais. 

Kontaktinis asmuo: Justas Paulikas, tel. nr. +37064137210 

Kitos naujienos