Kviečiame registruotis į informacinį susitikimą apie projektą „Mokomės žaidžiant: pasaulio pažinimas kitaip“

Ar esate išbandę „Minecraft“ programą? O ar žinojote, kad naudojantis „Minecraft“ galima ne tik žaisti, bet ir mokytis? Tuo spėjo įsitikinti jau 10 mokytojų iš 8 Vilniaus mokyklų, kurie savo pasaulio pažinimo pamokose naudoja „Minecraft education edition“ sukurtą mokomąją medžiagą.

„Edu Vilnius“ bendradarbiaudamas su „Trys Kubai“ (VšĮ Edukraftas) kviečia Vilniaus miesto ugdymo įstaigas, vykdančias pradinį ugdymą, įsitraukti į projektą „Mokomės žaidžiant: pasaulio pažinimas kitaip“. Projekto tikslas – remiantis patyriminio ugdymo principais sužaidybinti pasaulio pažinimo pamokas ir ugdyti 3–4 klasių mokinių dalykines ir bendrąsias kompetencijas. Projekto metu mokytojai savo pasaulio pažinimo pamokose naudoja „Minecraft education edition“ sukurtą mokomąją medžiagą. Kiekvienam mokytojui paskirtas mentorius padeda pasirengti pamokoms ir drauge veda pirmąsias pamokas.

Ieškome daugiau naujovėmis edukacijoje besidominčių Vilniaus pradinių klasių mokytojų, kurie norėtų sužaidybinti pasaulio pažinimo pamokas, į jas integruojant „Minecraft education edition“ sukurtą mokomąjį turinį. Projekto veiklos prasidės 2022 m. rugsėjo mėnesį ir vyks iki 2022–2023 mokslo metų pabaigos. Projektas yra skirtas mokytojams, kurie tais mokslo metais dirbs su trečių arba ketvirtų klasių mokiniais.    

Susidomėjusias projektu mokyklas kviečiame dalyvauti nuotoliniame informaciniame susitikime, kuris vyks 2022 gegužės 18 d. 15:30 val. Susitikime kviečiame dalyvauti mokyklos administracijos atstovą ir pradinių klasių mokytoją/-us, kurie norėtų su trečiokais arba ketvirtokais išbandyti sužaidybintas pasaulio pažinimo pamokas.

Registruotis į nuotolinį informacinį susitikimą galite čia iki 2022 gegužės 17 d. imtinai. Prisijungimo nuorodą atsiųsime dieną prieš susitikimą.

Daugiau informacijos apie projektą ir registraciją. 

DĖMESIO: projekte dalyvausianti mokykla turės užtikrinti, kad pamokų metu mokytojas ir kiekvienas klasės mokinys turės prieigą prie stacionaraus ar nešiojamo kompiuterio, kuriame yra įdiegta „Windows 10“ versija. 

Kitos naujienos