Kviečiame Vilniaus mokytojus į seminarą apie esportą

Kompiuteriniai žaidimai tapo jauno žmogaus kasdienybe. Esporto reiškinys, kai komandose varžomasi žaidžiant kompiuterinius žaidimus – ne išimtis. Profesionalūs esporto žaidėjai dalyvauja varžybose ir laimi piniginius prizus. Kai kurios valstybės jau dabar viena ar kita forma integruoja esportą į ugdymą. Pavyzdžiui, Švedijoje ir Danijoje yra atskiros pamokos su pilnai įrengtomis esporto klasėmis, JAV turi esporto modulį, kurį gali rinktis mokiniai. Jungtinė Karalystė turi akredituotas esporto programas, kurias pabaigus galima stoti į universitetą t.t.

Esporto suteikiamos galimybės padeda mokiniams siekti tikslų, ugdyti darbo komandoje įgūdžius, kūrybiškai spręsti problemas. Esportas yra įtraukus, jame gali dalyvauti visi mokiniai, nepaisant jų fizinių galimybių sportui. Pastebėta, kad į esporto veiklas mokykloje aktyviai įsitraukia tautinių mažumų, žemus mokymosi rezultatus turintys ar kitų mokymosi sunkumų turintys mokiniai.

Kviečiame Vilniaus mokytojus, kurie dirba su 9-10 klasių mokiniais, dalyvauti seminare apie esportą. Seminaras vyks balandžio 20 d. 10.00-12.00 val. VILNIUS TECH Fundamentinių mokslų fakultete (adresas: Saulėtekio al. 11, SRK-II 612 auditorija).

Seminaro metu lektoriai:

  • supažindins su nauja mokymų programa 9-10 klasių mokiniams apie esportą, kuri yra skirta praplėsti žinias apie atsakingą žaidimą, lavinti tinkamus kompiuterinių žaidimų įpročius, plėtoti socialinę, emocinę ir sveikos gyvensenos kompetenciją;
  • papasakos apie šios iniciatyvos tikslus ir vertes;
  • pasidalins gerąja užsienio praktika;
  • supažindins ir drauge su mokytojais pabandys esporto žaidimus;
  • aptars, kaip galima integruoti esportą į mokyklos bendruomenę.

Algirdas Gricius – Lietuvos Esporto Asociacijos valdybos narys, sukaupęs 10 metų esporto patirtį. Algirdas 6 metus profesionaliai žaidė esportą, yra daugkartinis Baltijos League of Legends lygų čempionas, atstovo Lietuvą ir regioną Europos čempionatuose. Yra įkūręs organizaciją, kuri šiemet pasiekė geriausią regiono rezultatą Top 20 Europoje.

Andrius Ūdra – patyriminių veiklų kūrėjas, lektorius įgyvendinęs savo veiklas su tūkstančiais mokinių Lietuvoje ir su jaunimu 8 užsienio šalyse. Turi 12 metų darbo stovyklose patirties. Šiuo metu taip pat dirba matematikos mokytoju.

Registracijos nuoroda: https://forms.gle/kWuTntVbDKxGrSfB8

Registracija vyksta iki balandžio 19 d. Vietų skaičius ribotas.

Dėkojame Vilnius Tech Fudamentinių mokslų fakultetui, kuris maloniai sutiko suteikti kompiuterių klasę seminaro veikloms.

Kilus klausimams, rašykite ruta.mazgelyte@vilnius.lt

Kitos naujienos