Nemokama pamoka moksleiviams apie pagalbą Ukrainai per „Minecraft

Edukacinio turinio kūrėjų komanda „Trys kubai“ (VšĮ Edukraftas) kviečia mokyklas nemokamai atsisiųsti interaktyvią pamoką „Humanitarinės pagalbos tiekimas Ukrainai“. Jos metu užduotys atliekamos „Minecraft“ edukacinėje platformoje. Pamoka skirta šviesti moksleivius, kaip bendradarbiaujant tarpusavyje galima greitai tiekti humanitarinę pagalbą Ukrainai.

„Minecraft“ aplinkoje sukurtas pasaulis, kuriame moksleiviai su pedagogo pagalba išbando demokratinių principų taikymą, modeliuoja dalyvavimą tarptautinėje institucijoje ir atlieka užduotis – bendradarbiaujant siunčia humanitarinės pagalbos paketus Ukrainai.

Pamokos pasaulyje moksleiviai komandomis gamina humanitarinės pagalbos paketus 4-iose skirtingose zonose – ūkininkystės, kasybos, gamybos ir logistikos. Asamblėjoje susipažįstama su šiuolaikinio liberalizmo kūrėju Džonu Loku ir ES atstovais, kurie atsakingi už maisto, energijos tiekimą. Čia taip pat komandos kartu sprendžia gamybos ir logistikos klausimus. Pamokos gale apsilankoma aikštėje, pilnoje žydinčių saulėgrąžų – nacionalinio Ukrainos simbolio. Joje moksleiviai stato objektus, skirtus išreikšti palaikymą Ukrainai.

Į „Humanitarinės pagalbos tiekimas Ukrainai“ pamokos paketą įeina interaktyvus pamokos pasaulis „Minecraft“ platformoje, pamokos planas, instrukcijos ir vaizdo įrašas mokytojui, kaip vesti šią pamoką.

Šis „Trys kubai“ projektas – tai Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos kartu su Kultūros ir Švietimo, mokslo ir sporto ministerijomis įgyvendinamo nacionalinės kultūrinės edukacijos sistemos modernizavimo projekto dalis.

Atsisiųskite visą pamokos paketą.

Pamokos „Humanitarinės pagalbos tiekimas Ukrainai“ pristatymas (video).

Kitos naujienos