Nemokami mokymai apie specifinius mokymosi sutrikimus turinčius vaikus tėvams ir pedagogams

Kviečiame mokymų ciklą apie įtraukųjį ugdymą tęsti su Mokymosi ypatumų centru „Labirintas“ ir dalyvauti jų organizuojamuose mokymuose, skirtuose mokytojams ir specialistams dirbantiems su vaikais, turinčiais specifinius mokymosi sutrikimus. 

Mokymų metu dalyviai susipažins su teorine medžiaga apie specifinius mokymosi sutrikimus, mokinių patiriamus sunkumus, įgaus praktinių žinių apie efektyvius mokymosi būdus ir metodus, kuriuos galės pritaikyti savo darbe ir padėti vaikams. 

Mokymai skirti pradinių klasių mokytojams, įvairių sričių dalykų mokytojams (ypač kalbų: lietuvių, anglų ir kt.), specialiosios pedagoginės pagalbos mokiniui specialistams, mokyklų vadovams, pavaduotojams ugdymui bei ugdymą organizuojantiems skyrių vedėjams. 

Mokymai vyks 2022 m. birželio 2 d., birželio 9 d. ir birželio 16 d. Mokymų trukmė: 6 akad. val.  Mokymai yra nemokami ir vyks kontaktiniu būdu. 

Registruotis į mokymus pedagogams kviečiame čia

Detalesnis mokymų aprašymas

Mokymų programa 

INFORMACIJA APIE MOKYMUS TĖVAMS 

Mokymosi ypatumų centras „Labirintas“ organizuoja nemokamus mokymus tėvams (rekomenduojama 1-6 klasėje besimokančių vaikų tėvams), auginantiems vaikus su specifiniais mokymosi sutrikimais (skaitymo, rašymo ar skaičiavimo sutrikimai). 

Mokymai vyks 2022 m. balandžio 30 d., gegužės 19 d., gegužės 20 d. ir gegužės 28 d. Mokymų trukmė: 3 akad. val. su pertraukomis. Mokymai yra nemokami ir vyks kontaktiniu būdu. 

Registruotis į mokymus tėvams kviečiame čia  

 

Kitos naujienos