Pasiruošimas matematikos VBE2023 tęsiasi

Vilniaus miesto savivaldybė kartu su „Edu Vilnius“ organizuoja bandomąjį matematikos egzaminą, kurį vykdyti norą išreiškė visos Vilniaus miesto mokyklos.

Atsižvelgiant į pakeistas nacionalinio testo datas bei mokyklų prašymus, šio egzamino data paankstinta viena savaite. Bandomasis matematikos egzaminas Vilniaus miesto mokyklose vyks kovo 9 d. 9.00 val. ir truks 3 valandas.

Apie egzamino vykdymo tvarką informuoti užsiregistravę mokyklų koordinatoriai. Po egzamino planuojamas bandomojo egzamino rezultatų aptarimas su mokytojais ir mokiniais.

Matematikos bandomojo VBE užduotis ir vertinimo instrukcijas rengė „Edu Vilnius“ suburta matematikos mokytojų komanda. Šis egzaminas yra dalis Vilniaus miesto pagalbos priemonių plano. Sausio mėnesio pradžioje pirmus mokymus tema „Matematikos VBE2022 uždavinių analizė ir diskusija: diagnostinės išvados ruošiantis matematikos VBE2023“ vedė dr. Pranas Gudynas.

Daug gerų atsiliepimų sulaukė sausio viduryje įvykęs nuotolinis lektorės, matematikos mokytojos Danguolės Jonaitienės „Tipinių klaidų ir dažniausiai pasitaikančių mokinių žinių spragų egzamine“ pristatymas mokytojams.

Taip pat didelis būrys Vilniaus miesto dvyliktokų susirinko į dvejus nuotolinius seminarus mokiniams tema „Tipinės klaidos ir dažniausiai pasitaikančios mokinių žinių spragos matematikos VBE“. Jų metu  D. Jonaitienė aptarė mokiniams 2022 metų egzamine buvusias sunkias ir labai sunkias uždavinių sprendimo strategijas bei panašias ankstesnių kelerių metų VBE užduotis.

Vasario 15 d. ir kovo 2 d. mokytojams vyks lektoriaus, mokytojo V. Vanago vedami seminarai „Probleminių uždavinių sprendimas“ bei „Tikimybių uždavinių sprendimas“.

Mokiniams suplanuotos dvi lektoriaus, psichologo G. Katulio paskaitos, pirmoji jų – „Jausmai prieš, per ir po egzamino: kam nusiteikti ir kaip su tuo būti?“.

„Edu Vilnius“ komanda džiaugiasi Vilniaus miesto mokyklų įsitraukimu į pagalbos priemonių programą ir dėkoja tiek mokytojams, tiek lektoriams už įdedamą darbą, kuris, tikimasi, atsispindės ir šių metų matematikos VBE rezultatuose.

Kitos naujienos