Pažengusius FabLab mokyklų mokytojus kviečiame į mokymų ciklą „FabLab 201“

Esate FabLab mokyklų mokytojas ir praėjusiais mokslo metais dalyvavote mokymų cikle „FabLab 101“? Norėtumėte toliau gilinti savo žinias bei tobulinti įgūdžius? Kviečiame registruotis ir dalyvauti „FabLab 201“ mokymų cikle, skirtame mokymų ciklą „FabLab 101“ 2021-2022 m.m. lankiusiems mokytojams. Mokymų ciklas yra pažengusio lygio. 

Mokymai vyks 2022 spalio 11 d. – 2023 balandžio 25 d. laikotarpiu VILNIUS TECH Kūrybiškumo ir inovacijų centre „LinkMenų fabrikas“.

Registracija į mokymus vyksta iki rugsėjo 23 d. Užpildžius 15 mokytojų grupę, kiti užsiregistravusieji pateks į rezervo sąrašą antrajai grupei (iki 15 mokytojų). Tvarkaraštis antrai grupei bus pasiūlytas atskirai.  

Ciklą sudaro trys moduliai: 

  • 3D modeliavimo ir spausdinimo modulyje išmoksite dirbti Fusion 360 ir Slic3r kompiuterinėmis programomis: efektyviai naudoti visas pagrindines programinės įrangos funkcijas bei pritaikyti jas savo poreikiams, o vaizdą kompiuterio ekrane paversti tikru 3D objektu! Norėdami sėkmingai įveikti modulį turėtumėte turėti pagrindines ir papildomas žinias apie 3D modeliavimą ir jo sugeneravimą, plokštumų kūrimą ir jų pritaikymą 3D ervdėje. 
  • CNC frezavimo staklių naudojimo modulyje gilinsime jau turimas žinias su Fusion 360 Manufacture“ programa. Dirbdami komandose pritaikysime turimas žinias praktikoje – projektuosime sukurtų modelių gamybos kelią, kalibruosime stakles ir išmėginsime kaip jos veikia. Praktikuosimės naudodami du skirtingus CNC įrenginius ir vystysime projektą.  
  • Elektronikos/robotikos modulyje gilinsite jau turimas Arduino mikrovaldiklių programavimo žinias, išmoksite kurti nesudėtingas išbaigtas elektronines sistemas, kuriose tarpusavyje reikia suderinti atskirų sistemos modulių veikimą kartu. 

Visų modulių metu atliksite praktines užduotis ir turėsite galimybę viską išsibandyti savo mokyklos FabLab dirbtuvėse. 

Jums padės šauni lektorių komanda: Tautvydas Vitauskas, Rokas Bagdonas ir Audrius Krukonis. 

Tautvydas – 3D modeliavimo ir spausdinimo guru. Jis sako, kad kurti naudojantis 3D projektavimo technologijomis gali kiekvienas – nuo pradinių klasių mokinių iki senjorų.  

Rokui „Mechantronikos ir robotikos“ studijų dėka konstravimas tapo ne tik darbu, bet ir gyvenimo būdu. Jis nuolat domisi inovacijomis ir jas pritaiko kasdieniame gyvenime.  

Audrius – mikrovaldiklių programavimo ir įterptinių sistemų projektavimo ekspertas, turintis ilgametę darbo patirtį.     

Registracijos forma. 

Daugiau informacijos apie mokymų ciklą „FabLab 201“ ir užsiėmimų tvarkaraštis. 

Kilus klausimams, rašykite ruta.mazgelyte@vilnius.lt 

Kitos naujienos