Prasideda seminarų ciklas „FabLab vitaminai“!

Ką darote, kai jaučiate, kad senka jėgos, darosi sunkiau susikaupti ar atlikti įvairias užduotis? Galvojate, kaip čia pasistiprinus, ir susirandate vitaminų. Kad mokytojams, besisukantiems tarp smalsių mokinių bei 3D spausdintuvų, lazerinių pjaustyklių ir kitų FabLab dirbtuvių įrenginių, nepritrūktų idėjų ir jėgų, siūlome pastiprinimą – „FabLab vitaminus“. Kas tai yra?

„FabLab vitaminai“ – tai reguliarūs, nuotoliniai, 1–2 kartus per mėnesį vyksiantys teminiai seminarai FabLab įsirengusių mokyklų mokytojams. Jų metu koncentruotai pristatysime, aptarsime mokytojams aktualias temas: BP atnaujinimo aktualijas FabLab kontekste, dizainu grįstą mąstymą ir kt. Seminarų ciklas subalansuotas Vilniaus FabLab mokyklų mokytojams, bet tinka visiems Vilniaus mokytojams, kurie domisi naujovėmis, technine ir skaitmenine kūryba.

Pirmasis seminaras ir viso ciklo startas – jau rugsėjo 30 d. 15.30 val. Zoom platformoje! Seminaro tema: „FabLab ir ugdymas“. Lektorius – technologijų mokytojas Marius Narvilas – pristatys Bendrųjų programų atnaujinimo gaires skaitmeninėms technologijoms ugdyti. Taip pat pasidalins patirtimi, kurią parsivežė lankydamasis Armėnijos edukaciniame centre „Tumo“.

Įdomu? Registruokitės čia jau dabar. Registraciją stabdysime rugsėjo 29 d. Prisijungimo nuorodą atsiųsime Jūsų nurodytu el. paštu seminaro dieną.

Po seminaro dalyviai gaus dalyvavimą patvirtinančias pažymas. Kitas seminaras numatomas spalio antroje pusėje. Registracija ir informacija apie seminarą bus skelbiama atskirai.

Kilus klausimams, rašykite ruta.mazgelyte@vilnius.lt

Kitos naujienos