„Švietimo lyderystės” studijas baigusieji kviečia būsimus vadovus žengti pirmą žingsnį

020 metais ISM „Švietimo lyderystės” studijas pradėjusieji esami ir būsimi Vilniaus miesto ugdymo įstaigų vadovai šiemet sėkmingai jas baigė. Įgyvendinant projektą „Ugdymo įstaigų vadovų kompetencijų tobulinimas“ Vilniaus miesto savivaldybė finansavo 40 studijų vietų.

Vykusiame refleksijos renginyje, baigusieji studijas pasidžiaugė savo asmeniniu augimu. Ne vienas vėl atrado motyvaciją mokytis, pradėjo labiau pasitikėti savimi, pajuto kaip laisvėja jų asmenybė, prasiplėtė požiūris. Kaip didelį studijų privalumą ir išliekantį poveikį, baigusieji studijas įvardino kolegų bendraminčių rato formavimąsi ir užgimusią bendrystę.

Būsimi ir esami Vilniaus ugdymo įstaigų vadovai akcentavo sustiprėjusias vadybines kompetencijas. Atliktų užduočių metu studentai turėjo galimybę geriau pažinti Vilniaus ugdymo įstaigas – nuo ikimokyklinio iki bendrojo ugdymo. Taip pat įgyti gerus projektų rengimo pagrindus, išmokti burti kolektyvą, atrasti savo ugdymo įstaigos išskirtinumą, įtraukti partnerius į savo ugdymo įstaigos veiklas.

Tvirtai stovintys, drąsūs ir pasiryžę imtis pokyčių, Vilniaus švietimo profesionalai po studijų grįžo į darželius, mokyklas ir neformalaus ugdymo įstaigas. Baigusieji studijas palinkėjo būsimiems studentams drąsos žengti pirmą žingsnį, nes visa patirtis ir drauge su kolegomis nueitas kelias atsiperka asmeniniu augimu ir profesiniu tobulėjimu.

Vilniaus miesto savivaldybė kartu su „Edu Vilnius” tęsią projektą „Ugdymo įstaigų vadovų kompetencijų tobulinimas“ ir kviečia teikti paraiškas studijoms, prasidėsiančioms jau 2022 m. rugsėjį.

Norintys studijuoti nuo 2022 metų rugsėjo 9 d. turi pateikti paraiškos formą iki 2022 balandžio 20 d.

Studijų metu Vilniaus miesto ugdymo įstaigų vadovai ir iniciatyvūs švietimo darbuotojai stiprina vadybos ir lyderystės kompetencijas, aktyviai įsitraukia sprendžiant aktualias Vilniaus miesto švietimo problemas.

Detali informacija apie paraiškų teikimo sąlygas ir kandidatų atranką.

Kontaktai kilus klausimams:

EDU VILNIUS – finansavimas, paraiškos teikimas, atranka savivaldybėje. Rūta Mazgelytė, ruta.mazgelyte@vilnius.lt   

ISM – studijų klausimai, atranka universitete. Aušra Selelionytė, aussel@ism.lt

Kitos naujienos