„Tai prasmingiausias darbas, kurį man teko dirbti“

Jau trečius metus iš eilės Vilniaus miesto savivaldybė kartu su „Edu Vilnius“ vykdo programą „Sugrįžtu mokyti“. Programa siekiama sugrąžinti į pedagogo profesiją tuos, kurie turi pedagogo kvalifikaciją ir mokytojo pašaukimą, tačiau šiuo metu dirba ne mokykloje. Sėkmingai įveikusiems atranką dalyviams sudaromos sąlygos su mokymų, konsultacijų bei supervizijų pagalba stiprinti pedagogines, psichologines bei dalykines kompetencijas.

„Dirbti su vaikais ir juos auginti, mokyti man yra labai daug. Aš didžiuojuosi savimi ir dėkoju sau, kad pasirinkau šį kelią, nes tai prasmingiausias darbas, kurį man teko dirbti gyvenime“, – patirtimi dalijosi pradinių klasių mokytoja Irena.  Dvejojantiems, ar verta grįžti į mokytojo kėdę, kviečiame skaityti Bernardinai.lt skelbiamą interviu ir susipažinti su Silvijos, Irenos ir Virginijos istorijomis – apie tai, koks buvo jų kelias iki grįžimo į mokyklą ir kasdien vis labiau augančią meilę vaikams.

Norintieji dalyvauti programoje „Sugrįžtu mokyti“ kviečiami užpildyti šią registracijos anketą iki š. m. gegužės 1 d.

Jei norite sužinoti daugiau informacijos apie „Sugrįžtu mokyti“ programos veiklą ar turite klausimų, kviečiame užsiregistruoti į nuotolinę konsultaciją čia.

Kitos naujienos