Vieša paskaita „Propaganda – kaip apie ją kalbėti su mokiniais?“

Visus mokytojus, dirbančius pagal pagrindinio ir vidurinio ugdymo programas, kviečiame dalyvauti viešoje paskaitoje „Propaganda – kaip apie ją kalbėti su mokiniais?“.

Nuotolinė paskaita vyks 2022 m. kovo 9 d. 15.00 val. ir bus transliuojama VŠPC Facebook paskyroje.

Paskaitos trukmė – 1 val.

Žiniomis su mokytojais dalinsis Arminas Varanauskas – JAV Fulbright H. Humphrey programos dalyvis (2021 m., University of Washington, Sietlas, Vašingtono valstija. Medijos ir komunikacija), tarptautinio Medijų raštingumo akseleratoriaus lektorius, ES ekspertų grupės kovai su klaidinančia informacija mokant ir besimokant narys, asociacijos „Žinių ekonomikos forumas“ vadovas.

Paskaitos metu aiškinsimės, kas yra propaganda, kokie jos esminiai bruožai ir tikslai, nagrinėsime propagandos pavyzdžius iš 2014 m. vykusio karo bei šiuo metu vykstančio karo Ukrainoje. Taip pat susipažinsime su naujais būdais ir metodais, kaip šią temą integruoti klasėje dirbant su mokiniais.

Paskaita yra ilgalaikių mokymų programos „Medijų ir informacinis raštingumas“, skirtos Vilniaus miesto mokytojams dalis. Atsižvelgiant į dabartinę situaciją, paskaitą propagandos tema nuspręsta transliuoti viešai.

Mokymai finansuojami Vilniaus miesto savivaldybės (mokytojams ir mokykloms nekainuoja).

Kitos naujienos