Vilniaus FabLab mokyklų mokytojus kviečiame registruotis į papildomą „FabLab 201“ pažengusią mokymų grupę

Vilniaus FabLab mokyklų mokytojus, lankiusius mokymų ciklą „FabLab 101“ 2021-2022 m.m. ir norinčius toliau gilinti žinias bei tobulinti įgūdžius, kviečiame dalyvauti pažengusio lygio mokymų cikle „FabLab 201“.  

Tai yra registracija į antrą papildomą „FabLab 201“ mokymų grupę. Grupės dydis – iki 15 mokytojų. 

Užsiėmimai vyks 2022 spalio 4 d. – 2023 balandžio 18 d. laikotarpiu VILNIUS TECH Kūrybiškumo ir inovacijų centre „LinkMenų fabrikas“. 

Mokymų ciklą sudaro trys moduliai. 

3D modeliavimo ir spausdinimo modulyje išmoksite dirbti Fusion 360 ir Slic3r kompiuterinėmis programomis: efektyviai naudoti visas pagrindines programinės įrangos funkcijas bei pritaikyti jas savo poreikiams, o vaizdą kompiuterio ekrane paversti tikru 3D objektu! Norėdami sėkmingai įveikti modulį turėtumėte turėti pagrindines ir papildomas žinias apie 3D modeliavimą ir jo sugeneravimą, plokštumų kūrimą ir jų pritaikymą 3D ervdėje. 

CNC frezavimo staklių naudojimo modulyje gilinsime jau turimas žinias su Fusion 360 „Manufacture“ programa. Dirbdami komandose pritaikysime turimas žinias praktikoje – projektuosime sukurtų modelių gamybos kelią, kalibruosime stakles ir išmėginsime kaip jos veikia. Praktikuosimės naudodami du skirtingus CNC įrenginius ir vystysime projektą. 

Elektronikos/robotikos modulyje gilinsite jau turimas Arduino mikrovaldiklių programavimo žinias, išmoksite kurti nesudėtingas išbaigtas elektronines sistemas, kuriose tarpusavyje reikia suderinti atskirų sistemos modulių veikimą kartu. 

Mokymų keliais ves šauni lektorių komanda: Tautvydas Vitauskas, Rokas Bagdonas ir Audrius Krukonis.  

Tautvydas – 3D modeliavimo ir spausdinimo guru. Jis sako, kad kurti naudojantis 3D projektavimo technologijomis gali kiekvienas – nuo pradinių klasių mokinių iki senjorų.   

Rokui „Mechantronikos ir robotikos“ studijų dėka konstravimas tapo ne tik darbu, bet ir gyvenimo būdu. Jis nuolat domisi inovacijomis ir jas pritaiko kasdieniame gyvenime.   

Audrius – mikrovaldiklių programavimo ir įterptinių sistemų projektavimo ekspertas, turintis ilgametę darbo patirtį.      

Kviečiame registruotis čia iki rugsėjo 30 d. 

Daugiau informacijos ir tvarkaraštį rasite čia.  

Kitos naujienos