Vilniaus mokyklas kviečiame prisijungti prie patobulinto „Kūrybingumo ambasadorių“ kurso: Fenomenais grįstas ugdymas

Vilniaus mokyklų mokytojus kviečiame prisijungti prie visus mokslo metus truksiančio „Kūrybingumo ambasadorių“ kurso: Fenomenais grįstas ugdymas. 

Kurso metu turėsite galimybę susipažinti ir praktiškai išbandyti fenomenais grįstą ugdymą, tyrinėti, kuo fenomenais grįstas ugdymas skiriasi nuo projektinio bei problemomis grįsto ugdymo ir sužinoti, kuo šis metodas gali būti naudingas moksleivių, mokyklos, miesto ir kitoms bendruomenėms. 

Su fenomenais grįsto ugdymo aspektais, praktika ir teorija supažindins kūrybingumo lektoriai: Kristupas Sabolius, Tomas Ramanauskas, edukatorė, švietimo specialistė Sanna Leinonen iš Suomijos ir kiti ekspertai. 

Šiais mokslo metais 10 Vilniaus miesto mokyklų, kurios bus konsultuojamos Kūrybingumo mokyklos, galės išbandyti fenomenais grįstą ugdymą praktikoje. 

Pirmasis nuotolinis susitikimas vyks jau spalio 3 d. 16.00 val. Susitikime dalyvaus švietimo konsultantė Sanna Leinonen iš Suomijos, kuri papasakos ir pristatys fenomenais grįstą ugdymą. Paskaita vyks anglų kalba su vertimu į lietuvių kalbą. 

Antrasis nuotolinis susitikimas planuojamas spalio 17 d. 16.00 val. Jame viešnia iš Suomijos S. Leinonen dalinsis įžvalgomis, kuo skiriasi problemomis, projektais ir fenomenais grįstas ugdymas. Paskaita vyks anglų kalba su vertimu į lietuvių kalbą. 

Kitų susitikimų datos bus tikslinamos. Nuotoliniai seminarai vyks virtualioje Zoom aplinkoje. Prisijungimo nuorodos užsiregistravusiems bus siunčiamos registracijos formoje nurodytu el. paštu.  

Kviečiame registruotis čia.    

Kontaktinis asmuo: projektų vadovė Asta Morkūnienė, asta.morkuniene@vilnius.lt 

Kitos naujienos