Vilniaus pedagogus kviečiame į renginį „FILM HUNT: legalaus kino savaitės Lietuvos mokyklose 2022“

Lapkričio 21–22 dienomis Vilniaus pedagogai kviečiami dalyvauti renginyje „Film Hunt: legalaus kino savaitės Lietuvos mokyklose 2022“ ir atrasti kino sąsają su edukacija.

Siekdami sugriauti vyraujančius mitus apie turinio legalumą ir įkvėpti pokyčiams renginio organizatoriai yra paruošę dviejų dalių programą. Lapkričio 21 dieną vyks virtuali konferencija, kurioje pranešimus skaitys ir diskutuoti kvies kino kūrėjai bei švietimo srities profesionalai.

Lapkričio 22 d. pedagogai kviečiami dalyvauti metodinės medžiagos rengimo dirbtuvėse „Kinas – edukacinė priemonė“. Jų metu edukatorė Veronika Mačinskaitė dalinsis žiniomis apie legalaus turinio pritaikymą praktiškai – kiną pasitelkiant kaip mokymo priemonę kurti metodinę medžiagą.

Dalyvavimas renginiuose yra nemokamas, o pedagogai, siekiantys kelti savo kvalifikaciją, taip pat nemokamai gaus kvalifikacijos tobulinimą pažymintį dokumentą. Pažymėjimai bus išduodami pagal akademines valandas, praleistas renginyje (dalyvavimas virtualioje konferencijoje ir kūrybinėse dirbtuvėse – 10 akademinių valandų, tik kūrybinėse dirbtuvėse – 6 akademinės valandos).

Būtina išankstinė registracija:

Į virtualią konferenciją: https://forms.gle/VgeUjK7ep6nn5FMf9
Į kūrybines dirbtuves: https://forms.gle/e3RPEswnUZvTHwDu6

 

Pradėkime kalbėti apie turinio legalumo svarbą jau šiandien ir kartu mokykimės turinį vartoti sąmoningai ir sąžiningai.

Renginio organizatoriai – „Europos kinas“, bendradarbiaudamas su festivalio „Kino pavasaris“ komanda ir EDU Vilnius.

Renginį finansuoja Lietuvos kultūros taryba.

Kitos naujienos