KITOS VMA IR KOMUNIKACIJOS APLINKOS

Adobe Connect – mokama vaizdo konferencijų paslauga , kuria dažniausiai naudojasi universitetai.

BigBlueButton – integruotas „Moodle“ vaizdo transliacijų įrankis.

Discord – aplinka komunikuoti.

Edmodo – yra nemokama ir nesudėtinga virtuali mokymosi aplinka, tinkama tiek pradiniam, tiek pagrindiniam ugdymui ar net gimnazijų klasėms. Didžioji dalis aplinkos įrankių verčiama į lietuvių kalbą.

Flinga – internetinis įrankis, su kuriuo galima labai lengvai kurti internetines bendradarbiavimo aplinkas. Įrankyje yra „protų mūšio“ aplinka („Flinga Wall“) ir bendradarbiavimo lenta („Flinga Whiteboard“).

Google Hangouts – vaizdo skambučiai, konferencijos nuotoliniu būdu.

Google Meet – internetinis vaizdo susitikimų ir pokalbių įrankis, puikiai tinkantis greitiems vaizdo konferencijų susitikimams.

OBS Broadcaster Software – nemokama atvirojo šaltinio programinė įranga, skirta vaizdui įrašyti ir perduoti tiesioginiu srautu.

Padlet – yra skaitmeninė “drobė”, skirta kurti projektus, kuriais lengva dalytis ir bendradarbiauti; veikia kaip popieriaus lapas – padėkliukas – ir galite įdėti į jį viską, kas jums patinka.

School Education Gateway – internetinė mokymosi platforma anglų kalba.

SeeSaw – pati paprasčiausia virtuali mokymosi aplinka, tinkama net patiems mažiausiems. Ji neturi vertinimo įrankių, bet galima dalintis įvairiomis nuorodomis, mokymosi medžiaga, komentarais, pastabomis ir pan.

Skype – nemokama iki 50 mokinių.

Slack – komandose bendraukite ir bendradarbiaukite greitai ir paprastai. Slack yra komunikacijos platforma, kurioje galima greitai ir paprastai su kolegomis susirašinėti, dalintis failais, dalyvauti vaizdo skambučiuose. Šis įrankis siūlo daug bendravimo stiliaus funkcijų, įskaitant nuolatinius pokalbių kambarius, suskirstytus pagal temas, privačias grupes ir tiesioginius pranešimus.

WEBklasė – kompleksinis programinės įrangos paketas, skirtas organizuoti online mokymą – nuotolinį testavimą ir prieigą prie online bibliotekos.

ZOOM – nemokamoje versijoje kiekvienas mokytojas gali transliuoti vaizdo pamoką iki 40 minučių trukmės, o joje dalyvauti gali iki 100 mokinių. Mokytojas ir mokiniai gali demonstruoti savo kompiuterio ar išmaniojo įrenginio ekrano vaizdą, parengti skaidrių pristatymą ar bet kurį kitą dokumentą. Yra ir pokalbių langelis, kuriame galima užduoti mokiniams klausimus raštu.

  • Zoom pamoka kaip užrakinti Zoom pamoką nuo nepageidaujamų svečių?