KOMPLEKSINIAI SPRENDIMAI MOKYMUI(SI)

EDUKA – skaitmeninė edukacijos labolatorija šiuolaikiškam mokymuisi, individualiai pažangai, kūrybiškam mąstymui. EDUKA, tai leidyklos „Šviesa“ skaitmeninė edukacijos platforma, apimanti ugdymo procesą, kurį sudaro: a) EDUKA klasė – skaitmeninė mokymo(si) aplinka internete: skaitmeniniai vadovėliai, jų komplektai ir užduotys; b) EDUKA dienynas – mokinių vertinimo ir į(si)vertinimo pagalbininkas mokytojui; c) EDUKA aktyvi klasė – klasei skirtas pažangių technologijų, įrangos ir edukacinio turinio sprendimų paketas. EDUKA klasė sistemoje mokytojai gali naudotis daugiau nei 200 skaitmeninių vadovėlių, jų komplektų, taip pat, yra užduočių biblioteka, kurią sudaro daugiau nei 20 000 įvairių tipų skaitmeninių užduočių, diagnostinių ir bandomųjų testų.Sistema taip pat pritaikyta diferencijuoti ir individualizuoti mokymą(si), kurti savo užduotis ir testus pagal skirtingą sudėtingumo lygį. Jos taikymas yra suderinamas su Google, Microsoft ar Moodle platformomis. Šią platformą plačiai taiko Kunigaikščio Gedimino progimnazija, Žygimanto Augusto pagrindinė mokykla, Šiaurės licėjus. Naudingos nuorodos:
Egzaminatorius– brandos egzaminams reikalinga informacija, tinka 11-12 klasėms.
EMA – skaitmeninio mokymo platforma, suteikianti moksleiviams galimybę mėgautis suasmenintu interaktyviu mokymosi procesu. Pateikiama skirtingų dalykų (matematikos, užsienio kalbų, geografijos, biologijos ir kt.) mokymosi medžiaga ir užduotys. Reaguodama į dėl COVID-19 kilusius sunkumus, EMA visoms Lietuvos mokykloms paslaugas siūlo visiškai nemokamai. Naudodamiesi platforma, mokytojai gali sekti mokymosi procesą, skirti mokiniams užduotis ir vertinti. Virtualių mokymų medžiaga:
eTEST-sistema– mokinių testavimo sistema. Prašymas.
Išmani klasė – platforma, kurioje pedagogai galėtų keistis mokomuoju turiniu. Šiuo metu kviečiama naudotis interaktyvioms „SMART” lentoms skirtoms pamokomis; Interaktyvių grindų „Funtronic“ medžiaga, Edukacinio robotuko – bitės medžiaga, Knyga „Laboratorinė įranga“, 3D spausdintuvai „Makerbot+“.
iKlase.lt– išmaniosios technologijos šiuolaikinėms pamokos.