Įvyko dailės mokytojų metodinė konferencija

Data: 2024-06-28

Birželio 18 d. Vilniaus miesto dailės mokytojai MO muziejuje susirinko į metodinę konferenciją „Dailė ir mokslas. Inovacijos“. Vilniaus miesto dailės mokytojų metodinio būrelio metodinės tarybos ir „Edu Vilnius“ organizuoto renginio dalyviai išklausė 8 pranešimus apie mokslo ir inovacijų svarbą dailės pamokose. Taip pat vyko edukaciniai užsiėmimai, kuriuos vedė MO muziejaus edukatorės. 

             

Konferencijos pabaigoje dalyviai išreiškė susižavėjimą konferencijos turiniu ir lūkestį, jog tokie renginiai tęsis ir kitais mokslo metais. Dalyviai ypač akcentavo dalinimosi gerąja patirtimi, pamokos idėjomis bei patyriminių veiklų renginio metu naudą.

Dieną prieš konferenciją Vilniaus miesto savivaldybėje buvo atidaryta ir sostinės dailės mokytojų bei jų mokinių kūrybinių darbų parodą ,,Vilnius miniatiūrose”. Šių metų parodos tema buvo „Miestas ir žmonės“.  Parodos organizatoriai – Vilniaus Žvėryno gimnazija ir Vilniaus miesto dailės mokytojų metodinio būrelio taryba – sulaukė apie 400 darbų iš 34 Vilniaus ugdymo įstaigų.