Kviečiame dalyvauti 2024–2025 m. programoje „Valgyk protingai“

Data: 2024-04-12

Prisidėdami prie viešosios įstaigos „Humana People to People Baltic“ (HPP Baltic) organizuojamos socialinės partnerystės programos „Valgyk protingai!“ kviečiame Vilniaus mieste veikiančias bendrojo ugdymo įstaigas teikti paraiškas dalyvauti 2024–2025 m. programoje ir jos įgyvendinimui gauti 2 500 Eur finansavimą.

„Valgyk protingai!“ tikslas – mokinių asmeninės kompetencijos, ypač nuostatos gyventi ir maitintis sveikai, tausoti maistą ir aplinką, ugdymas technologijų (mitybos) pamokose, suteikiant ugdymo įstaigoms finansinę paramą vienerių mokslo metų trukmės projektams.

Mokyklų laukia ne tik papildomi finansai, bet ir naudingi mokymai, padėsiantys pedagogams kuo tvariau ir efektyviau panaudoti programos lėšas. 2023–2024 m. programoje dalyvavusios mokyklos džiaugėsi atsivėrusiomis naujomis galimybėmis ir gautomis žiniomis. Lankydamiesi dalyvavusiose ugdymo įstaigose ir patys galėjome įsitikinti kaip moderniai, turiningai vyksta pamokos, ir kaip entuziastingai mokiniai jose dalyvauja.

Norite ir jūs? Tuomet visų pirma kviečiame:

Susipažinti su programos nuostatomis

Iki 2024 m. balandžio 30 d.:

Užpildykite paraišką

Svarbu! Atrinkti pareiškėjai bus kviečiami į programos „Valgyk protingai“ mokymus, kurie įvyks 2024 m. gegužės 14 d. nuo 15 val.

Iškilus klausimams ruošiant paraišką, prašome kreiptis į HPP Baltic atstovą Julių Norvilą, el. paštu: j.norvila@humana.lt