Mokslo metus baigiame pasveikindami aktyviausiai už mokyklos ribų pamokas vedusius mokytojus

Data: 2024-06-25

Mokslo metams artėjant į pabaigą, projektas „Vilnius yra mokykla“ išskirtinai padėkojo tiems Vilniaus miesto savivaldybės mokyklų mokytojams, kurie šiais mokslo metais aktyviausiai vedė pamokas už mokyklos ribų.  

115 įvairių dalykų mokytojų sulaukė išskirtinės dovanos ir dėmesio tiek iš projekto komandos, tiek iš mokyklos administracijos.


Miestui siekiant sudaryti galimybes mokykloms kuo daugiau prasmingo ugdymo laiko praleisti už mokykos ribų, džiaugiamės, kad kai kuriose Vilniaus mokyklose jau yra mokytojų, kurie vien šiais mokslo metais virš 130 pamokų su savo mokiniais mokėsi įvairiausiose miesto erdvėse. Kalbinti mokytojai mus tik dar kartą patikino, kad taip mokantis žinios iškart siejamos su patyrimu, dalykai integruojami, mokinių smalsumas ir motyvacija mokytis auga, o kartu geriau pažįstamas (ir pamilstamas) miestas.

Tikimės, kad šie 115 mokytojų taps įkvėpimu ir savo kolegoms!

Taip pat norime priminti, kad mokytojai gali ne tik naudotis www.vilniusyramokykla.lt įkeltomis pamokomis, bet ir patys jas kurti. Turite idėjų? Pabendraukime info@vilniusyramokykla.lt!