Lapkričio mėnesį kviečiame aktyviai rinkti pažinties ženkliuką-raktą

Data: 2023-11-10

Ir toliau kviečiame Vilniaus miesto moksleivius bei mokytojus būti aktyviems ir naudotis Kultūrinės edukacijos sistemoje įdiegta skaitmeninių ženkliukų sistema, prie kurios kūrimo prisidėjo ir „Edu Vilnius“. Ši sistema padeda ne tik mokytojams nuosekliai planuoti pasirenkamas kultūrinės edukacijos veiklas ir siekti jų įvairovės, bet ir mokiniams stebėti savo asmeninę pažangą, kaupti ir matyti kultūrinės kompetencijos augimo kelionę. Be to, šiais mokslo metais kiekvienam iš devynių ženkliukų-raktų skiriamas mėnuo, kurio metu plačiau pristatome nemokamas veiklas Vilniaus mieste, atitinkančias mėnesio kompetenciją. O už kultūrinį aktyvumą skiriami kultūriniai-edukaciniai prizai!

Lapkričio mėnesį kviečiame aktyviai rinkti pažinties ženkliuką-raktą, kuris kviečia apsilankyti kultūros įstaigoje (muziejuje, galerijoje, bibliotekoje ir pan.).

Štai ką lapkričio mėnesį galima aplankyti ir nuveikti Vilniuje pasinaudojant „Vilnius yra mokykla“ platforma:

Daugiau pamokų rasite www.vilniusyramokykla.lt.

Kiti nemokami renginiai Vilniaus mieste:

Jau sudalyvavote kultūrinėje veikloje ir skyrėte mokiniams išminties ženkliuką-raktą?
Registruokite savo klasę čia

Registracija atvira iki lapkričio mėn. 30 d.
Kito mėnesio pradžioje aktyviausioms ir sąlygas atitinkančioms mokinių klasėms padovanosime po apsilankymą edukacinėje veikloje MO muziejuje, kviesdami plėsti savo kultūrinį akiratį bei už tai būti įvertintais skaitmeniniais ženkliukais!