Vilniaus biologijos mokytojus kviečiame registruotis į praktinius užsiėmimus laboratorijoje

Data: 2024-02-14
Vilniaus biologijos mokytojus kviečiame registruotis į praktinius užsiėmimus laboratorijoje

Siekiant gerinti Vilniaus miesto biologijos mokytojų dalykines žinias ir įgūdžius atliekant laboratorinius darbus, „Edu Vilnius“ bendradarbiaudamas su Gamtos mokslų ugdymo centru kviečia Vilniaus savivaldybės mokyklų biologijos mokytojus į praktinius užsiėmimus Vilniaus universiteto Gyvybės mokslų centre.

VU dėstytojai parengė 18 užsiėmimų (42 val.) programą „Biologai – Vilniaus biologijos mokytojams“. Užsiėmimai parengti atsižvegiant į atnaujintą biologijos bendrąją programą. Dalyvaudami užsiėmimuose mokytojai gilins teorines žinias, atliks laboratorinius darbus ir tobulins praktinio darbo įgūdžius.

Šiuo metu vyksta registracija į užsiėmimus, kurie vyks 2024 m. vasario–balandžio mėnesiais (galima rinktis užsiėmimus, kurie domina, nebūtina registruotis į visus).

Užsiėmimų temas ir registraciją rasite čia

Užsiėmimuose gali dalyvauti tik užsiregistravę dalyviai. Iš anksto neužsiregistravę ir į užsiėmimą atvykę dalyviai mokymuose dalyvauti negalės.

Maksimalus vieno užsiėmimo dalyvių skaičius – 15 mokytojų. 

Dalyvavimas mokymuose mokytojams yra nemokamas, mokymų įgyvendinimą finansuoja Vilniaus miesto savivaldybė.

Svarbu: Registracija vyksta „Vilnius yra mokykla“ platformoje! Norėdami užsiregistruoti į mokymus prieš tai turite būti užsiregistravę „Vilnius yra mokykla“ platformoje. Tai padaryti galite puslapio viršuje pasirinkę Prisijungti --> Registruotis, suvedę duomenis ir gavę registracijos bei savo mokyklos patvirtinimą. Labai svarbu kuriant savo paskyrą nurodyti savo mokyklą. Detali paskyros susikūrimo instrukcija – vaizdo įraše.

Kviečiame Vilniaus miesto biologijos mokytojus registruotis į jiems aktualius užsiėmimus ir tobulinti savo profesinę kvalifikaciją.