Vilniaus miesto mokyklų psichologai susitiko konferencijoje

Data: 2024-06-26

Birželio 18 d. įvyko jau trečioji Vilniaus ugdymo įstaigų psichologų metodinės tarybos organizuojama konferencija „Psichologų diena“, kurios tema šiemet – „ Psichologas bendradarbiavimo kontekste“ – buvo aktuali visiems švietimo psichologams.

Smagu, jog konferencija tampa tradicija ir net peržengia sostinės ribas – pasidalinti patirtimi atvyko Klaipėdos, Šalčininkų, Švenčionėlių specialistės. Renginyje buvo apdovanotos Metų psichologės: Ieva Jonaitytė, Aistė Burbienė, Silvija Marazienė, Erika Urbienė, Ignė Latvienė, Joana Vetočkina, Živilė Kraujalė, Loreta Juravičienė, Beata Višniak-Bakšienė, Natalija Trainis-Lukoševičienė. Taip pat apdovanotos Jaunojo psichologo konkurso nugalėtoja Indrė Eiliakaitė bei laureatės Ugnė Pundzaitė ir Gintautė Pūrė. 

Konferencijos dalyviai džiaugėsi draugiška ir šilta atmosfera, padrąsinančia bendryste bei galimybe susitikti ir dalintis savo profesiniais sunkumais, sėkmėmis ir svajonėmis apie bendradarbiavimą. 

Renginio organizatoriai ir partneriai: „Edu Vilnius“, Vilniaus pedagoginė psichologinė tarnyba, Vilniaus savivaldybė ir Švietimo psichologų forumas!