Vilniaus miesto muzikos, meno mokyklų vadovai susitiko forume

Data: 2023-11-20

Lapkričio 16–17 dienomis vyko jau paskutinis šių metų vadovų forumas, šį kartą skirtas Vilniaus miesto muzikos, meno mokyklų vadovams.

Susirinkusiuosius pasveikino Vilniaus savivaldybės vicemerė Donalda Meiželytė. Muzikos, meno mokyklų veiklos procesų tobulinimo galimybes su vadovais aptarė Vilniaus miesto savivaldybės administracijos Bendrojo ugdymo skyriaus vyriausiasis specialistas Marius Labanauskas.

Likusi dienos dalis buvo skirta kūrybinėms dirbtuvėms. Vadovai dalyvavo diskusijoje ir pasidalinime patirtimis „Įkvėpimas – laukti ar valdyti? Jei laukti – kiek? Jei valdyti – kaip?”, taip pat žiūrėjo ir aptarė filmą „Nuostabieji lūzeriai. Kita planeta” bei atliko kūrybinę užduotį „Trečias brolis Liumjeras“, skurdami trumpus  filmukus, kuriuos po to kartu su kūrybinių dirbtuvių vedėjais analizavo. Kūrybines dirbtuves vedė dokumentinio kino režisierius, prodiuseris Arūnas Matelis ir režisierius, scenaristas, TV laidų vedėjas Raimondas Paškevičius.

Antrąją dieną aktorius-lektorius Andrius Žebrauskas vadovams vedė užsiėmimą „Statusas ir kūno kalba“. Paskutinėje sesijoje su dalyviais kalbėta apie Geros mokyklos koncepciją bei mokytojo lyderystę.

Tikimės, jog šios aktyvios dienos buvo įkvepiančios ir naudingos ir kad kiekvienas dalyvis iš jų išsinešė ką nors, ką galės pritaikyti savo ugdymo įstaigoje.

EDU Vilnius / A. Bronikov nuotr.