Pasiruošimas matematikos valstybiniam brandos egzaminui

„Edu Vilnius“ analitikai, atlikę duomenų analizę kiekvienai mokyklai balandžio 3 d. pateiks po dvi ataskaitas. Plačiau apie bandomojo egzamino rezultatus skaitykite čia.
____________________________

Iš viso organizuoti bandomąjį matematikos VBE2024 užsiregistravo 228 mokyklos:
59 – Vilniaus miesto mokyklos;
169 – kitų Lietuvos miestų mokyklos.

Vilniaus miesto mokyklose net 3 935 mokiniai ketina spręsti bandomojo matematikos VBE2024 užduotį (8 iš jų – ukrainiečių kalba).
___________________________

Vilniaus miesto savivaldybė kartu su „Edu Vilnius“ organizuoja pagalbą mokykloms, norinčioms geriau pasiruošti matematikos egzaminui. Viena iš pasiruošimo priemonių – bandomasis matematikos egzaminas. Šio bandomojo egzamino užduotis rengia matematikos mokytojų ekspertų komanda. Bandomasis matematikos VBE planuojamas kovo 1 d. ir bus laikomas artimomis realybei sąlygomis. Taip pat organizuojami seminarai mokytojams ir mokiniams.

Vilniaus miesto mokykloms bandomojo matematikos VBE2024 užduotis, atsakymų ir formulių lapai bus atspausdinti kiekvienai mokyklai. Taip pat prieš ir po bandomojo matematikos egzamino Vilniaus miesto mokiniams bus organizuojami mokymai.
 
Kitų Lietuvos miestų mokyklos, kaip ir pernai, taip pat buvo kviečiamos užsiregistruoti ir gauti visą su banduomuoju egzamino susijusią medžiagą (egzamino užduotį, atsakymų ir formulių lapus bei vertinimo indtrukciją), tačiau atsispausdinti ją turės kiekviena mokykla savarankiškai. 

Visa informacija, susijusi su bandomuoju matematikos egzaminu ir mokymais mokiniams bei mokytojams, į mokyklas bus siunčiama registracijos formoje nurodytais kontaktais.

Jei kiltų klausimų, kreipkitės el. p. Edita.Linkeviciute@vilnius.lt