Ieškomi kultūriškai aktyviausi Vilniaus moksleiviai!

Data: 2024-05-15
Ieškomi kultūriškai aktyviausi Vilniaus moksleiviai!

Jeigu jūsų klasė visus mokslo metus aktyviai dalyvauja kultūrinėse veiklose ir naudojasi „Kultūros paso“ sistemoje skiriamais skaitmeniniais ženkliukais-raktais, kviečiame dalyvauti konkurse. Iki mokslo metų pabaigos išrinksime ir apdovanosime tikrus Vilniaus kultūros žinovus! 

Tereikia iki birželio 1 d., savo kultūrinius pasiekimus užregistruoti šioje formoje

Nuo rugsėjo iki mokslo metų pabaigos kviečiame Vilniaus miesto moksleivius ir mokytojus būti aktyviems ir naudotis Kultūrinės edukacijos sistemoje įdiegta skaitmeninių ženkliukų sistema bei dalyvauti iniciatyvoje „Mokytojai, atrakinkite kultūrą Vilniuje!“. Kultūrinėje edukacijos sistemoje įdiegta skaitmeninių ženkliukų sistema padeda ne tik mokytojams nuosekliai planuoti pasirenkamas kultūrinės edukacijos veiklas ir siekti jų įvairovės, bet ir mokiniams stebėti savo asmeninę pažangą, kaupti ir matyti kultūrinės kompetencijos augimo kelionę. 

Nuo rugsėjo mėnesio iniciatyvoje dalyvavo jau daugiau nei 400 moksleivių, kuriuos apdovanojome įvairiais kultūriniais prizais – nuo įdomių ekskursijų muziejuose iki edukacijų su knygų kūrėjais. Taip ir toliau skatiname kultūrinį mokinių ugdymą, kuris ne tik padeda formuotis kūrybiškumui ir pažinti savo kultūrą, bet ir yra vienas iš būdų kurti ryšius tarp žmonių ir formuoti visuomenę bei jos identitetą.