Vilniaus miesto ikimokyklinio ugdymo mokyklų meninio ugdymo mokytojai mokslo metus pabaigė keliaudami M. K. Čiurlionio keliu
Birželio 19 d. Vilniaus miesto ikimokyklinio ugdymo mokyklų meninio ugdymo mokytojų metodinio būrelio taryba ir „EDU Vilnius“ organizavome edukacinę išvyką M. K. Čiurlionio keliu.
Mokytojai lankėsi Druskininkų lopšelyje-darželyje „Žibutė“, kur dalyvavo muzikos mokytojo Lino Savulionio metodėje-muzikinėje pasakoje „Didysis jūros gyventojų orkestras“ M. K. Čiurlionio simfonijos „Jūra“ tema. Darželio direktorė Rasa Vaisetienė pristatė įstaigos veiklas bei pasidalijo patirtimi kuriant ugdymui palankias lauko erdves.
Menotyrininkės Aušros Česnulevičienės vedini, mokytojai tęsė kelionę ne tik grožėdamiesi įspūdinga Dzūkijos gamta, bet ir klausydamiesi pasakojimų apie išskirtinį kompozitoriaus gyvenimą, kūrybą bei jo šeimos istoriją. Aplankytas Liškiavos bažnyčios ir dvaro ansamblis, M. K. Čiurlionio gimtųjų namų kiemelis, uždegtos atminimo žvakės prie kompozitoriaus tėvų kapų.
Kelionė tęsėsi „Druskos studijoje“, kur Tauras ir Aušra Česnulevičiai vedė edukaciją. Kūrybinės veiklos metu visi kūrė bendrą druskos meno darbą, kuris liks gražiu mokytojų grupės bendrystės simboliu ir šios kelionės prisiminimu.
Kupini įspūdžių, naujų žinių, kūrybinio įkvėpimo ir geros nuotaikos kelionės dalyviai dėkoja tiems, kurie visus metus buvo kartu – dalyvavo mokymuose, metodinėse dienose ir konferencijoje, dalijosi savo patirtimi, idėjomis bei įkvėpimu. Ypatinga padėka skiriama lektoriams už profesionalumą, vertingas žinias ir įkvepiančius pranešimus.






.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)


.jpg)
.jpg)